• Apr

Od 1. do 4. aprila 2016. Rotary klub Tuzla 99 posjetili su članovi Rotary kluba Eerbeek-Zutphen iz Holandije, Martin Bieldeman i Han Bus. Namjera ove posjete bila je planiranje narednih koraka, koji će voditi ka pokretanju radova na projektu zamjene prozora na OŠ Slavinovići, a koji ova dva kluba zajednicki implementiraju. Nakon posjete školi i pregovora sa potencijalnim izvođačima radova, gosti su imali priliku upoznati se sa kulturnim znamenitostima našeg grada i okoline i uživati u zajedničkom druženju sa članovima RC i RAC Tuzla 99. U narednom periodu bit će definisan obim i vremenski raspored cijelog projekta, koji će se implementirati uz finansijsku podršku RC Eerbeek-Zutphen.