• Oct

Guverner Distrikta 1910 i članovi RC Tuzla u posjeti Ortopedskoj klinici UKC Tuzla

Guverner Distrikta 1910 gospodin Arno W. Kronhofer, Dijana Bajrović koordinatorica u Distriktu 1910, univ. prof. dr. Nikolaus Schwarz i predsjednik Rotary kluba Tuzla Samir Durmić sa članovima Rotary kluba Tuzla dr. Elnurom Smajićem i Davorom Pavlovićem upriličili su posjetu Ortopedskoj klinici UKC Tuzla u subotu 28.10.2017g. Na klinici visoku delegaciju Distrikta primio je načelnik klinike, dr. Alen Kamerić. Uz obilazak klinike dr. Kamerić je goste upoznao o poteškoćama sa kojima se susreće Ortopedska klinika u svom radu. U zajedničkom razgovoru govorilo se o mogućnosti nabavke potrebne opreme za Ortopedsku kliniku.