• Jan

Novi prozori na 75 godina staroj zgradi O.Š. Slavinovići

Saradnjom Rotary cluba Tuzla “99 i holandskog Rotary cluba Eerbeek – Zutphen zamijenjena je stolarija na školi koja nije mijenjanja od samog pravljenja zgrade. Svečanom primopredajom završen je projekat. Tom prilikom našem klubu uručena je zahvalnica od uprave škole, a mi smo dali zahvalnice prijateljima i donatorima ovog zajedničkog priojekta. Ukupna vrijednost uloženih sredstava rotary zajednice kroz projekte u ovoj školi je oko 70.000,00 KM. Prozori,table,laptopi,flomasteri spužve itd. poklonjeni O.Š. Slavinovići puno će doprinijeti kvalitetnijem obrazovnom ciklusu u ovoj školi, kako sadašnjim tako i budućim generacijama. Rotary je svakako ispunio svoj zadatak i realizacijom ovog projekta dao doprinos jednoj široj populaciji i lokalnoj zajednici. Rotary club Tuzla “99 se zahvaljuje medijima koji su propratili za lokalnu zajednicu važan projekat.

Saradnjom Rotary cluba Tuzla "99 i holandskog Rotary cluba Eerbeek – Zutphen zamijenjena je stolarija na školi koja nije mijenjanja od samog pravljenja zgrade. Svečanom primopredajom završen je projekat. Tom prilikom našem klubu uručena je zahvalnica od uprave škole, a mi smo dali zahvalnice prijateljima i donatorima ovog zajedničkog priojekta. Ukupna vrijednost uloženih sredstava rotary zajednice kroz projekte u ovoj školi je oko 70.000,00 KM. Prozori,table,laptopi,flomasteri spužve itd. poklonjeni O.Š. Slavinovići puno će doprinijeti kvalitetnijem obrazovnom ciklusu u ovoj školi, kako sadašnjim tako i budućim generacijama. Rotary je svakako ispunio svoj zadatak i realizacijom ovog projekta dao doprinos jednoj široj populaciji i lokalnoj zajednici. Rotary club Tuzla "99 se zahvaljuje medijima koji su propratili za lokalnu zajednicu važan projekat.

Posted by Rotary Club Tuzla on Mittwoch, 11. Januar 2017