• Mar

Natječaj za najbolji učenički literarni sastav i fotografiju

U okviru projekta „Podizanje svjesnosti mladih o problemima starije populacije“, Pedagoški zavod TK i Rotary Club Tuzla raspisuju natječaj za najbolji literarni sastav i fotografiju učenika osnovnih i srednjih škola s područja TK. Radovi nisu ograničeni literarnom formom ili vrstom aparata za snimanje (fotografije mogu biti načinjene i mobitelom), ali tematski moraju odgovarati misiji projekta sadržanoj u njegovom nazivu.
Svaka škola može poslati neograničen broj radova. Literarni radovi prethodno moraju biti lektorirani.
Autorima tri najbolja rada, u obje kategorije (zasebno osnovne i srednje škole), Rotary Club Tuzla će dodijeliti prigodne nagrade i plakete.
Tri škole, iz kojih pristigne najveći broj kvalitetnih radova, bit će nagrađene kompletima školskog materijala.
Odabir će izvršit stručni žiri kojeg imenuju Pedagoški zavod TK i Rotary Club Tuzla.

Sve radove treba dostaviti na adresu Pedagoškog zavoda TK (naznaka: literarni radovi i fotografije) ili na mail: mazra@pztz.ba najkasnije do 23. april 2018. godine.

Završna manifestacija, na kojoj će biti proglašeni i nagrađeni najuspješniji radovi i škole, bit će održana 7. maja 2018. godine u Katoličkom školskom centru Tuzla.

Rotary Club Tuzla
predsjednik 2017./2018.g.