• Feb

5 godisnjica RAC Tuzla 99

U subotu, 04.02.2017, organizovana je proslava petog rođendana našeg kluba. U okviru programa proslave, imali smo obraćanja od strane predsjednice Rotaract Cluba Tuzla ´99 Selma Berbic, predsjednika Rotary Cluba Tuzla Nedzad Piric kao i asistenta guvernera Mario Zovko. Naš član, a bivši predsjednik kluba i bivši ADRR, Anel Ibralic je dao retrospektivnu prezentaciju svih većih aktivnosti koje je naš klub realizovao u prethodnih 5 godina.
U toku večeri svi prisutni su mogli uživati u muzičkim izvedbama Zlatan Mujkic i Nata Bagaric, pjevanju članice Interact club Tuzla ’99 – Nadina Hadžiselimović i radu učenice Osnovne muzičke škole Tuzla, Arine Behlilović.
Zahvaljujemo se svima pristunima što su uveličali događaj svojim dolaskom, te svima onima koji su nam omogućili da kroz pet godina budemo ovdje gdje danas jesmo. Hvala Vam!